İnsan Kaynakları Politikamız ve Vizyonumuz

  • Anasayfa
  • İnsan Kaynakları Politikamız ve Vizyonumuz

Peksa A.Ş. sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürü doğrultusunda, tüm İK süreçlerinde adil olarak, işin gerektirdiği yetkinlikler ile çalışanlarının potansiyelleri ve  performansları doğrultusunda değerlendirme yapmaktadır.

Peksa A.Ş. İnsan Kaynakları Yönetiminin Hedefi; şirket vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

Çalışanlarına değer veren, adaletli, saygılı,  karşılıklı güven ve iletişim içerisinde mutlu ve katılımcı olabilecekleri bir çalışma ve yaşam ortamı ile çalışanlarımızın yetenek ve becerilerini kullanabileceği ve geliştireceği mesleki ortam sunan yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamaları ile motivasyonu yüksek kurum kültürü ile en çok tercih edilen şirket olmayı amaçlarız..

Peksa A.Ş. İnsan Kaynakları Vizyonumuz; çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratmayı hedefleyerek, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkararak, yasalara saygılı, en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

İşe Alım Süreci

İş başvuruları Pekpan’ın Kariyer.net sayfasında yer alan pozisyonlara yapılan başvurular ve [email protected] adresine iletilecek özgeçmişler üzerinden kabul edilmektedir.

Adaylar aşağıda yer alan araçlar kullanılarak değerlendirmeye alınır:

  • İngilizce Seviye Tespiti
  • İnsan Kaynakları Özgeçmiş Mülakatı
  • Yetkinlik Bazlı Mülakat