Düzlem Yüzeyli Panel Radyatör

  • Anasayfa
  • Düzlem Yüzeyli Panel Radyatör

Düzlem Yüzeyli Panel Radyatör

Klasik radyatörlere alternatif arayanlar için mükemmel çözüm.

* DIN EN 10130 DC 01 kalite soğuk haddelenmiş panel ve konvektör sacı

* Estetik tasarımlı 33.3 mm hatveli su kanalları

* Modern ve estetik görünüm

* Yatay çizgili veya çizgisiz düzlem yüzey seçenekleri 

Panel Radyatör Garanti Belgesi

Tip :

Paylaş:

Panel Radyatörler, DC01 soğuk haddelenmiş çelik sacdan EN 10130 & EN 10131'e uygun olarak üretilmektedir. Panel yaprakları tam otomatik, bilgisayar kontrollü LEAS üretim hatlarında şekillendirilmekte, kaynak işlemi tamamlandıktan sonra 13 bar'da otomatik test havuzlarında tek tek test edilerek boyama ve paketleme prosesleri için hazır olarak teslim edilmektedir. Boyama ve paketleme prosesleri de otomasyonlu hatlar üzerinde tamamlandıktan sonra ürünler robotlar tarafından paletlere istiflenmektedir.  Düzlem Yüzeyli Panel Radyatörler, çizgili veya çizgisiz  seçenekleri ile ön yüzeye yapıştırılmış ek bir dekoratif ön panel ile donatılmıştır.

Düzlem yüzeyli panel radyatörler için izin verilen en yüksek çalışma sıcaklığı 110 °C dir.  Maksimum çalışma basıncı 10 bar'dır.

Radyatörler, sıcak su ısıtma sistemlerine, korozyon ve kireçten kaynaklanan hasarlardan korunmak için Kullanım Kılavuzu kurallarına göre profesyonelce monte edilmelidir.

Düzlem yüzeyli panel radyatörler DIN 55900 standartlarına göre boyahanede 3 aşamalı bir işlemden geçirilmektedir. Kaynak hattının ilk aşamalarından geçtikten sonra boyasız radyatörler aşağıdaki işlemlerden geçerek boyama prosesi tamamlanır.

*Nano-teknolojik yüzey işlem

*Ekolojik su bazlı astar boya

*Epoksi polyester elektrostatik toz boya RAL 9016

Pekpan Panel Radyatörler korozyona ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Boyalı panel radyatörler otomatik paketleme hattında nakliye ve depolama koşullarına uygun olarak hazırlanır.

Panel radyatörler, depolama ve nakliye sırasında kontrolsüz hareket etmelerini önlemek için ahşap paletler üzerine yatay olarak yerleştirilmiş ve polyester bant ile bağlanmıştır.

4 x G ½” bağlantı – 6 x G ½” bağlantı – 8 x G ½” bağlantı.