Ventil Kompakt Panel Radyatör

  • Anasayfa
  • Ventil Kompakt Panel Radyatör

Ventil Kompakt Panel Radyatör

Kompakt Ventilli ürün grupları; radyatörlerin tesisata zeminden bağlanmasını sağlayarak, verimli ve ekonomik ısınmanın yanında, estetik görünüm kazandırır.

* DIN EN 10130 DC 01 kalite soğuk haddelenmiş panel ve konvektör sacı

* Estetik tasarımlı 33.3 mm hatveli su kanalları.

* Geniş konvektör yüzey alanı ile maksimum ısıl güç.

Bağlantı yönü tesisata göre sağ, sol veya ortadan monte edilebilecek şekilde üretilmektedir.

Çift taraflı kullanım esnekliği için mensolsüz üretim seçeneği mevcuttur.

Panel Radyatör Garanti Belgesi

Tip :

Paylaş:

Panel Radyatörler, DC01 soğuk haddelenmiş çelik sacdan EN 10130 & EN 10131'e uygun olarak üretilmektedir. Panel yaprakları tam otomatik, bilgisayar kontrollü LEAS üretim hatlarında şekillendirilmekte, kaynak işlemi tamamlandıktan sonra 13 bar'da otomatik test havuzlarında tek tek test edilerek boyama ve paketleme prosesleri için hazır olarak teslim edilmektedir. Boyama ve paketleme prosesleri de otomasyonlu hatlar üzerinde tamamlandıktan sonra ürünler robotlar tarafından paletlere istiflenmektedir. 

Ventil Kompakt panel radyatörler için izin verilen en yüksek çalışma sıcaklığı 110 °C dir.  Maksimum çalışma basıncı 10 bar'dır.

Radyatörler, sıcak su ısıtma sistemlerine, korozyon ve kireçten kaynaklanan hasarlardan korunmak için Kullanım Kılavuzu kurallarına göre profesyonelce monte edilmelidir.

Ventil Kompakt panel radyatörler DIN 55900 standartlarına göre boyahanede 3 aşamalı bir işlemden geçirilmektedir. Kaynak hattının ilk aşamalarından geçtikten sonra boyasız radyatörler aşağıdaki işlemlerden geçerek boyama prosesi tamamlanır.

*Nano-teknolojik yüzey işlem

*Ekolojik su bazlı astar boya

*Epoksi polyester elektrostatik toz boya RAL 9016

Pekpan Panel Radyatörler korozyona ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Boyalı panel radyatörler otomatik paketleme hattında nakliye ve depolama koşullarına uygun olarak hazırlanır.

Ventil Kompakt panel radyatörler, depolama ve nakliye sırasında kontrolsüz hareket etmelerini önlemek için ahşap paletler üzerine yatay olarak yerleştirilmiş ve polyester bant ile bağlanmıştır.

6 x G ½” bağlantı – 8 x G ½” bağlantı