Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

PEKSA A.Ş çalışanları ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, kârlılığını ve verimliğini arttırmayı, tüketicisi ile bütünleşerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan lider bir kuruluş olan PEKSA A.Ş olarak vizyonumuz; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, her zaman kendini ve ürünlerini geliştiren bir grup olmaktır.

 

Misyonumuz

PEKSA A.Ş olarak misyonumuz sektördeki en son teknolojilerin kullanıldığı modern üretim tesislerinde, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayan panel radyatör üretimini gerçekleştirerek, yurt içi ve yurt dışı pazarına sunmaktır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ağı  ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini  en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.