Dikey Panel Radyatör

Dikey Panel Radyatör

Dikey Panel Radyatörler yer tasarrufu sağlayan özellikleri nedeniyle populerlik kazanan yeni nesil ısıtma sistemleridir.
Diğer radyatör tiplerinden farklı olarak, dikey üniteler duvarlara monte edilebilir. Farklı boyut ve şekillere sahip olan düz panel uygulamaları ile dekoratif görünüm için mükemmel bir seçim sunar.
Radyatörün arkasına  gizlenmiş özel askı aparatlerı ile kolay, hızlı ve güvenli kurulumu garanti eder.  

Panel Radyatör Garanti Belgesi

Tip :
Uzunluk :

Paylaş:

Dikey Panel Radyatörler, DC01 soğuk haddelenmiş çelik sacdan EN 10130 & EN 10131'e uygun olarak üretilmektedir. Panel yaprakları tam otomatik, bilgisayar kontrollü LEAS üretim hatlarında şekillendirilmekte, kaynak işlemi tamamlandıktan sonra 10 bar'da otomatik test havuzlarında tek tek test edilerek boyama ve paketleme prosesleri için hazır olarak teslim edilmektedir. Boyama ve paketleme prosesleri de otomasyonlu hatlar üzerinde tamamlandıktan sonra ürünler robotlar tarafından paletlere istiflenmektedir. Dikey Panel Radyatörler, çizgili veya çizgisiz  seçenekleri ile ön yüzeye yapıştırılmış ek bir dekoratif ön panel ile donatılmıştır.

Dikey panel radyatörler için izin verilen en yüksek çalışma sıcaklığı 90 °C dir.  Maksimum çalışma basıncı 6 bar'dır.
Radyatörler, korozyon ve kireçten kaynaklanan hasarlardan korunmak için Kullanım Kılavuzu kurallarına göre profesyonelce monte edilmelidir.

Dikey panel radyatörler DIN 55900 standartlarına göre boyahanede 3 aşamalı bir işlemden geçirilmektedir. Kaynak hattının ilk aşamalarından geçtikten sonra boyasız radyatörler bir sonraki işleme tabi tutularak yüzey işleme hazır hale getirilir. 
Bu işlem şu aşamalardan oluşur:
*Nano-teknolojik yüzey işlem
*Ekolojik su bazlı yaş boya
*Epoksi polyester elektrostatik toz boya.
Standart olarak tüm panel radyatörler beyaz RAL 9016 rengindedir. Sadece Dikey panel radyatörler için RAL 7016 ve RAL 9005 renk seçenekleri de mevcuttur. Pekpan Panel Radyatörler korozyona ve darbelere karşı dayanıklıdır. 

Boyalı panel radyatörler otomatik paketleme hattında nakliye ve depolama koşullarına uygun olarak hazırlanır. Düz ön panelli panel radyatörler ve dikey panel radyatörler koruyucu ambalaj ile teslim edilir. Dikey panel radyatörler, depolama ve nakliye sırasında kontrolsüz hareket etmelerini önlemek için ahşap paletler üzerine yatay olarak yerleştirilmiş ve polyester bant ile bağlanmıştır.

4 x G ½” bağlantı – 6 x G ½” bağlantı